• کدخبر 50224
  • 1400/11/22-11:46
  

تبریک کانون سردفتران و دفتریاران به ملت ایران و دعوت به راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن

تبریک کانون سردفتران و دفتریاران به ملت ایران و دعوت به راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن

روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران در بیانیه ای سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را به عموم ملت شهیدپرور ایران اسلامی به ویژه جامعه بزرگ سردفتری تبریک گفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کانون سردفتران و دفتریاران، روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران به نمایندگی از رئیس و اعضای هیات مدیره تمامی کانون های استان های کشور با تبریک به مردم فهیم و انقلابی ایران اسلامی به ویژه جامعه سردفتری کشور به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَقُلْ جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ کَانَ زَهُوقًا

و بگو حق آمد و باطل نابود شد آرى باطل همواره نابودشدنى است

به راستی که هر سال در ایام دهه مبارک فجر و روز ۲۲ بهمن، همان حال و هوای پیروزی انقلاب اسلامی سال ۱۳۵۷ با رهبری امام امت(ره) برای مردم ایران تداعی می شود چراکه لحظه به لحظه انقلاب اسلامی همیشه در حال دفاع از ارزش ها، مبارزه با کینه توزی ها، دشمنی ها و دسیسه های دشمن بوده ایم. شهادت دانشمندان هسته ای، افزایش تحریم های ظالمانه، فشارهای اقتصادی و سیاسی علیه ملت بزرگ ایران و ترور شخصیت ها و چهره های نظامی و نخبگان همیشه روی میز دشمنان ایران بوده و تاریخ نشان داده است که این جنگ همه جانبه در ۴۳ سال اخیر علیه ملت شریف ایران ادامه داشته است.

به جرات می توان گفت که در طول انقلاب اسلامی دولت ها و نظام جمهوری اسلامی همچنان در حال دفاع و مقاومت در برابر انواع هجمه ها و دسیسه ها بوده، اما نشان داده است که با توکل به خداوند متعال و رهبری خردمندانه و امامت واحد از تمامی طوفان ها با سربلندی بیرون آمده است و همین موجب شده تا کشوراسلامی ایران در دل خاورمیانه پرالتهاب به عنوان کشوری امن و توسعه یافته الگوی کشورهای جهان قرار گیرد.

امروز که به جشن ۴۳ سالگی انقلاب رسیده ایم ثمره ایثار و خون شهدا، صبوری و مقاومت مردم ایران اسلامی و همت جوانان و نخبگان بوده است و همچنان در مسیر توسعه در حال پیشرفت هستیم.

برای همین دشمنان مردم و کشور بزرگ ایران با فضاسازی رسانه ای و هجمه های فرهنگی همیشه در صدد بوده اند تا جشن پیروزی ملی ایران را کوچک نشان دهند اما هیچ وقت موفق نشدند تا عزت مردم را خدشه دار کنند.

رئیس و اعضای هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران در سراسر استان ها به نمایندگی از جامعه بزرگ سردفتری سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را به مردم فهیم و بزرگ ایران تبریک گفته و روز ۲۲ بهمن همپای مردم در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی همراه خواهد بود.منبع : کانون سردفتران و دفتریاران